اخبار روز

  • ۰
  • ۰
----------------------------------------------------------------------
نتیجه نهایی : یوونتوس 2 - موناکو 0
موناکو حرفی برای گفتن نداشت
----------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم خلاصه بازی یوونتوس 2-0 موناکو 13 اردیبهشت 96
----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی یوونتوس و موناکو 13 اردیبهشت 96
فیلم گل اول ایگواین به موناکو 13 اردیبهشت 96 / دقیقه 29
فیلم گل دوم ایگواین به موناکو 13 اردیبهشت 96 / دقیقه 67
----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی یوونتوس و موناکو 13 اردیبهشت 96
دانلود فیلم پیش نمایش بازی امشب یوونتوس و موناکو
دانلود فیلم یوونتوس به دنبال گذر از موناکو و صعود به فینال
----------------------------------------------------------------------


موناکو 0-2 یوونتوس: با دو گل ایگواین

یوونتوس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2-0 در خانه موناکو به پیروزی رسید و گام بلندی به سوی دیدار فینال برداشت.​​​​​​​


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مکس آلگری که تا رسیدن به این مرحله از رقابت ها تنها دو گل دریافت کرده بودند، در دیدار امشب هم نمایش بی نقصی در خط دفاعی داشتند و در نهایت با یک پیروزی شیرین، در آستانه رسیدن به فینال موناکو قرار گرفتند.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.

 

در ادامه یوونتوسی ها تا اندازه ای بازی بهتری ارائه دادند و در دقیقه 13، روی حرکت خوب دنی آلوس، ایگواین صاحب موقعیت شد اما نتوانست از آنها استفاده کند.

 

چند دقیقه بعد نوبت تیم میزبان بود که اولین موقعیت جدی اش را روی دروازه بوفون ایجاد کند اما در دروازه بان باتجربه یووه، ارسال خطرناک کیلیان امباپه را روی تیر اول مهار کرد.

 

تلاش دو تیم برای رسیدن به گل به چند موقعیت نصفه و نیمه دیگر منجر شد تا اینکه در دقیقه 29، سرانجام ایگواین قفل دروازه حریف را باز کرد.

 

دنی آلوس که درون محوطه جریمه موناکو صاحب توپ شده بود، با یک پاس پشت پای عالی، ایگواین را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم آرژانتینی هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه سوباشیچ فرستاد.


در دقایق پایانی نیمه اول تیم میزبان تلاش کرد تا به گل تساوی برسد اما بازیکنان یوونتوس با آرام کردن بازی اجازه ندادند که دروازه شان چندان تهدید شود و در نهایت با برتری 1-0 به رختکن رفتند.

 

نیمه دوم را میزبان بهتر آغاز کرد و در دقیقه 47، رادامل فالکائو می توانست نتیجه را به تساوی بکشد اما حضور به موقع پیانیچ و بوفون، این موقعیت را از ستاره کلمبیایی گرفت.

 

در حالی که تلاش تیم میزبان برای رسیدن به گل تساوی ادامه داشت، این یوونتوس بود که در دقیقه 59، روی یک همکاری دیگر از دنی آلوس و ایگواین به گل دوم رسید.

 

 

روی اشتباه باکایوکو در میانه زمین، یوونتوسی ها یک حمله خطرناک را ترتیب دادند و در نهایت ارسال دقیق دنی آلوس را ایگواین با یک ضربه عالی روی تیر دوم، تبدیل به گل کرد.

 

بازیکنان موناکو که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در ادامه پیش کشیدند و در مقابل یوونتوسی ها به دنبال زدن گل های بعدی روی ضدحملات بودند.

 

اما بازی محتاطانه میهمان اجازه نداد که موناکو صاحب موقعیت های چندانی شود و در نهایت بازی با همان دو گل به سود یوونتوس به پایان رسید.


پیش بازی موناکو - یوونتوس


به گزارش "ورزش سه"،  یوونتوس پس از خاطره تلخ فینال 2015 و شکست از بارسا، حال به دنبال جبران نتیجه و کسب قهرمانی پس از 21 سال خواهد بود. شاگردان آلگری سال 2015 پس از 10 سال به فینال صعود کردند ولی در شکست بارسا ناکام بودند و تلخی این شکست همچنان بر زبان آنها باقی مانده است. سال گذشته بایرن مونیخ مانع صعود آنها شد ولی امسال بار دیگر تا نیمه نهایی پیش آمده اند و باید به مصاف یکی از بهترین تیم‌های امسال اروپا یعنی موناکو بروند.

 


صدرنشین لیگ فرانسه امسال به نظر اهداف بزرگی در سر دارد. آنها در مرحله یک هشتم نهایی با پیروزی مقابل منچسترسیتی، به مرحله یک چهارم رسیدند. همچنین در مرحله قبل رقابت ها، دورتموند را در دو دیدار رفت و برگشت شکست دادند و حالا به دنبال رسیدن به فینال رقابت ها هستند. با این حال، شکست 5-0 اخیر آنها مقابل پاری سن ژرمن، می‌تواند نقطه اتکایی برای یوونتوس باشد زیرا موناکو نشان داده نقاط ضعف پررنگی نیز دارد.

 

این دومین تقابل دو تیم در مرحله نیمه نهایی است. آخرین بار 19 سال پیش بود که یووه و موناکو به مصاف هم رفتند که یووه در مجموع دو بازی رفت و برگشت موفق شد 6-4 حریف را شکست داده و به فینال رقابت ها صعود کند. همچنین این چهارمین صعود موناکو به نیمه نهایی پس از سال 94-1993 است.  هیچ تیم فرانسوی نتوانسته به چنین رکوردی دست پیدا کند.

 

ترکیب احتمالی یوونتوس و موناکو

بهترین بازیکنان

موناکو: بنجامین مندی (7.73)، فابینیو (7.64)، تیمو باکایوکو (7.49)

یوونتوس: دنی آلوز (7.70)، پائولو دیبالا (7.52)، جورجو کیه لینی (7.51)

بهترین گلزنان

موناکو: رادامل فالکائو (5)، کیلیان ام باپه (5)، والری جرمن (2)

یوونتوس: پائولو دیبالا (4)، گونزالو هیگواین (3)، دنی آلوز (2)

بهترین پاسورها

موناکو: توماس لمار (4)، بنجامین مندی (3)، فابینیو (3)

یوونتوس: میرالم پیانیچ (3)، دنی آلوز (2)، کلودیو مارکیزیو (1)


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3
  • Admin